HiKoki UB18DDW4Z hálózatról is működtethető akkus LED munkalámpa (akku és töltő nélkül)
18 V/230 V, 1000-10000 lm, IP65, USB-port, 4.1 kg, tápkábel, adapter
Egységár (darab):
Cikkszám:
UB18DDW4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
Leírás
  • Jó látási viszonyok kültéren végzett munka esetén is.
  • 1000 és 10000 lumen között állítható fényerő.
  • USB-port: mobil eszközök feltöltéséhez.
  • Maradék akkutöltöttség-kijelző, jól áttekinthető: a LED-ek jelzik az akku töltöttségi állapotát.
Szállítási terjedelem:
  • tápkábel
  • adapter
Műszaki adatok:
Feszültség: 18 V / 230 V
LED-ek (fehér): 216 db
USB-port: 5 V, 1 A
Fényerő szabályozás: 1000 - 10000 lm
Súly akkumulátor nélkül: 4.1 kg
Méretek (H x SZ x M): 148 x 314 x 323 mm